Raster Hörn Sauna SwedenAL
1 780 kr
1 575 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Material:
AL

Raster Hörn Sauna Sweden
AL
1 575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Sauna SwedenBeskrivning
Lämplig att ha mellan den övre och undre laven.
Denna modul passar bra att ha under hörnlaven.
Höjden på rastret är 30 cm och 40 cm inklusive fästbrädan.
Höjden på rastret är 30 cm och 40 cm inklusive fästbrädan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sauna Sweden |
| Art.Nr. | 960872 |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Vikt | 10 kg |
| Typ | Raster |
| Material | AL |

