Raster Sauna Sweden StandardAL, 1600
1 172 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Djup:
1600 mm
Material:
AL

Standard
AL, 1600
1 172 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lämplig att ha mellan den övre och undre laven. Om man dessutom har en belysningsarmatur under laven ger det bastun ett behagligt ljussken genom rastret.
Varumärke
Sauna SwedenBeskrivning
Lämplig att ha mellan den övre och undre laven. Om man dessutom har en belysningsarmatur under laven ger det bastun ett behagligt ljussken genom rastret.
Höjden på rastret är 30 cm och 40 cm inklusive fästbrädan.
Rastret är avkapningsbart, men reglarna är limmade och spikade.
Det sitter 3 reglar som håller ihop rastret och dessa är placerade cirka 100 mm från kanten och den tredje regeln sitter i mitten.
Rastret är avkapningsbart, men reglarna är limmade och spikade.
Det sitter 3 reglar som håller ihop rastret och dessa är placerade cirka 100 mm från kanten och den tredje regeln sitter i mitten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sauna Sweden |
| Art.Nr. | 960013 |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 1600 mm |
| Vikt | 20 kg |
| Typ | Raster |
| Material | AL |
| EAN-nr | 4741409850617 |
