Täcksida Tylö Classic Slim Asp857x598 mm, Hög
Rek. pris 5 085 kr
4 475 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Hög
Bredd:
598 mm

Classic Slim Asp
857x598 mm, Hög
4 475 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Täcksida Tylö Classic Slim Asp är en elegant täcksida för din bastu. Denna täcksida passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas.
Varumärke
TylöBeskrivning
Täcksida Tylö Classic Slim Asp är en elegant täcksida för din bastu. Denna täcksida passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas.
Höjd: 857 mm + (fötter inställbara mellan 15-35 mm)
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394508 |
| Utförande | Hög |
| Bredd | 598 mm |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 857 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Täcksida |
| Storlek | 66x598 mm |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| EAN-nr | 7392139493710 |

