Bastuskopa OPA LumoTrä/Natur
150 kr
110 krSpara 27 %Kampanj13 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Bastuskopa OPA Lumo
Trä/Natur
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
OPA LumoBeskrivning
Bastuskopa OPA Lumo är en traditionell bastuskopa i trä. Längd: 40 cm. Volym: 1 dl.
Egenskaper
| Varumärke | OPA Lumo |
| Art.Nr. | 70405400 |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 400 mm |
| Typ | Bastuskopa |
| Material | Furu |
| EAN-nr | 6414675126080 |

