Rökugn Kota Vedeldad
Rek. pris 9 934 kr
9 509 kr
30 dagars prisgaranti

Vedeldad
9 509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Rökugn Kota Vedeldad är enkel att använda och håller hög kvalitet. Rökugnenen lämpar sig för utomhusbruk samt användning i trädgården och vid sommarstugan. Rökugnen är emaljerad, vilket ger den en vacker och hållbar yta.
Varumärke
KotaBeskrivning
Rökugn Kota Vedeldad är enkel att använda och håller hög kvalitet. Rökugnenen lämpar sig för utomhusbruk samt användning i trädgården och vid sommarstugan. Rökugnen är emaljerad, vilket ger den en vacker och hållbar yta.
Rökugnen går även att använda som kolgrill.
Recensioner
Christer NVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket lättrökt rökskåp jag använder enris och det går mycket bra. Den håller lämplig röktemperatur och man behöver inte använda så mycke ved
Egenskaper
| Varumärke | Kota |
| Art.Nr. | 502010 |
| Bredd | 420 mm |
| Höjd | 740 mm |
| Färg | Svart |
| Serie | Kota |
| Djup | 630 mm |
| EAN-nr | 6418530520105 |




