Ryggstöd Tylö Classic Asp899 mm
Rek. pris 1 295 kr
1 190 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
899 mm

Classic Asp
899 mm
1 190 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Ryggstöd Tylö Classic Asp är ett elegant ryggstöd i asp. De färdigbyggda ryggstöden är bekvämt vinklade och fungerar dessutom som avskärmning för belysningsarmatur som skapar ett behagligt indirekt ljus i bastun.
Varumärke
TylöBeskrivning
Ryggstöd Tylö Classic Asp är ett elegant ryggstöd i asp. De färdigbyggda ryggstöden är bekvämt vinklade och fungerar dessutom som avskärmning för belysningsarmatur som skapar ett behagligt indirekt ljus i bastun.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90393400 |
| Bredd | 899 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Ryggstöd |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 66x899 mm |
| Djup | 66 mm |
| EAN-nr | 7392139498531 |
