Ryggstöd Tylö Classic Slim Asp1154 mm
Rek. pris 1 595 kr
1 409 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
1154 mm

Classic Slim Asp
1154 mm
1 409 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Ryggstöd Tylö Classic Slim Asp är ett elegant ryggstöd i asp. De färdigbyggda ryggstöden är bekvämt vinklade och fungerar dessutom som avskärmning för belysningsarmatur som skapar ett behagligt indirekt ljus i bastun.
Varumärke
TylöBeskrivning
Ryggstöd Tylö Classic Slim Asp är ett elegant ryggstöd i asp. De färdigbyggda ryggstöden är bekvämt vinklade och fungerar dessutom som avskärmning för belysningsarmatur som skapar ett behagligt indirekt ljus i bastun.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90393422 |
| Bredd | 1154 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Ryggstöd |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 66x1154 mm |
| Djup | 66 mm |
| EAN-nr | 7392139498616 |

