Ryggstöd Tylö Classic Slim Asp1921 mm
Rek. pris 2 195 kr
1 999 kr
1 994 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
1921 mm

Classic Slim Asp
1921 mm
1 994 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Ryggstöd Tylö Classic Slim Asp är ett elegant ryggstöd i asp. De färdigbyggda ryggstöden är bekvämt vinklade och fungerar dessutom som avskärmning för belysningsarmatur som skapar ett behagligt indirekt ljus i bastun.
Varumärke
TylöBeskrivning
Ryggstöd Tylö Classic Slim Asp är ett elegant ryggstöd i asp. De färdigbyggda ryggstöden är bekvämt vinklade och fungerar dessutom som avskärmning för belysningsarmatur som skapar ett behagligt indirekt ljus i bastun.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90393428 |
| Bredd | 1921 mm |
| Djup | 66 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Ryggstöd |
| Storlek | 66x1921 mm |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| EAN-nr | 7392139498647 |

