Ventilationslucka SAWO RoundCederträ, 145 mm, Passar 100 mm rör
277 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
NS (kräver gränssnitt och strömstyrenhet)
Bredd:
145 mm
Material:
Cederträ

Round
Cederträ, 145 mm, Passar 100 mm rör
277 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Ventilationslucka från SAWO soom skapar optimal luftcirkulation i din bastu. Den kombinerar funktionalitet med en stilren design som smälter in i bastuns träinredning.
Varumärke
SAWOBeskrivning
Ventilationslucka från SAWO soom skapar optimal luftcirkulation i din bastu. Den kombinerar funktionalitet med en stilren design som smälter in i bastuns träinredning.
Om SAWO
SAWO, som står för Sauna World, är ett etablerat finskt varumärke med djupa rötter i den nordiska bastukulturen. Sedan starten år 1994 har företaget utvecklats till en internationell aktör inom tillverkning av bastuaggregat, ångsystem och tillbehör. Genom att förena traditionellt finskt hantverk med modern teknik och design skapar SAWO produkter som levererar en autentisk och avkopplande bastuupplevelse, oavsett om det gäller privata hem eller professionella spa- och wellnessanläggningar.
SAWO, som står för Sauna World, är ett etablerat finskt varumärke med djupa rötter i den nordiska bastukulturen. Sedan starten år 1994 har företaget utvecklats till en internationell aktör inom tillverkning av bastuaggregat, ångsystem och tillbehör. Genom att förena traditionellt finskt hantverk med modern teknik och design skapar SAWO produkter som levererar en autentisk och avkopplande bastuupplevelse, oavsett om det gäller privata hem eller professionella spa- och wellnessanläggningar.
Egenskaper
| Varumärke | SAWO |
| Art.Nr. | 163101 |
| Utförande | NS (kräver gränssnitt och strömstyrenhet) |
| Bredd | 145 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Typ | Ventilationslucka |
| Passar till | 100 mm rör |
| Material | Cederträ |
| Tillverkarens Art.Nr. | 631-D |
| Storlek | 145 mm, Passar 100 mm rör |
| EAN-nr | 4894224200522 |
