Robot Xiaomi Vacuum X10+ Mop Pad
118 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Vacuum X10+ Mop Pad
118 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
XiaomiBeskrivning
Xiaomi Robot Vacuum X10+ Mop Pad
Egenskaper
| Varumärke | Xiaomi |
| Art.Nr. | 56342 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 69,5 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Djup | 37 mm |
| Vikt | 0,296 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | BHR8510GL |
| EAN-nr | 6941812782361 |

