
Städskåpsinredning Beslag Design Slanghållare
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
39 kr
31 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Slanghållare
31 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Städskåpsinredning Beslag Design Slanghållare är en slanghållare till dammsugare att fästa på vägg eller på insidan av städskåpet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Städskåpsinredning Beslag Design Slanghållare är en slanghållare till dammsugare att fästa på vägg eller på insidan av städskåpet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 220002002 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Djup | 120 mm |
| Typ | Hållare |
| Material | Plast |
| EAN-nr | 7350005361679 |
