Kaffemugg Einhell för Kaffemaskin TE-CF 18 Li-Solo
Nyhet
147 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

för Kaffemaskin TE-CF 18 Li-Solo
147 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Original Einhell kaffemugg är ett passande tillbehör eller reservdel för Einhell kaffebryggare TE-CF 18 Li och är med en höjd på 90 mm utformad för att passa perfekt i kaffebryggaren. Tack vare optimalt fäste förhindras att kaffemuggen faller ut ur kaffebryggaren under transport.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Original Einhell kaffemugg är ett passande tillbehör eller reservdel för Einhell kaffebryggare TE-CF 18 Li och är med en höjd på 90 mm utformad för att passa perfekt i kaffebryggaren. Tack vare optimalt fäste förhindras att kaffemuggen faller ut ur kaffebryggaren under transport.
Oavsett om det är i verkstaden, på byggarbetsplatsen eller på camping-semestern: Den robusta muggen i rostfritt stål håller inte bara kaffet varmt, länge, utan har dessutom plats för upp till 240 ml färskt kaffe och är dammtät. Det högkvalitativa locket i tålig plast har ett litet hål. På så vis kan kaffet komma in samtidigt som locket sitter på muggen.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4609991 |
| Bredd | 83 mm |
| Höjd | 93 mm |
| Längd | 108 mm |
| Vikt | 0,142 kg |
| Spänning | 18 V |
| Användningsområde | DIY |
| Typ | Kaffemaskin/vattenkokare |
| EAN-nr | 4006825672831 |
