Avfallskvarn Insinkerator Evolution Plus 750 EC Burgundy
14 795 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Evolution Plus 750 EC Burgundy
14 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Oavsett om det gäller små hushåll eller större familjer finns det en InSinkErator-modell som passar olika behov och användningsnivåer. Med en avfallskvarn från InSinkErator får du en bekväm, hygienisk och hållbar lösning för att hantera organiskt avfall.Den ultimata lösningen för att hantera de mest utmanande matresterna, som köttben och större avfallsbitar. Designad för att ta hand om även det hårdaste och mest tåliga avfallet, vilket gör den perfekt för alla typer av matlagning.
Varumärke
InsinkeratorBeskrivning
Oavsett om det gäller små hushåll eller större familjer finns det en InSinkErator-modell som passar olika behov och användningsnivåer. Med en avfallskvarn från InSinkErator får du en bekväm, hygienisk och hållbar lösning för att hantera organiskt avfall.Den ultimata lösningen för att hantera de mest utmanande matresterna, som köttben och större avfallsbitar. Designad för att ta hand om även det hårdaste och mest tåliga avfallet, vilket gör den perfekt för alla typer av matlagning.
Egenskaper
| Varumärke | Insinkerator |
| Art.Nr. | 80375T-ISE |
| Färg | Röd |
| Bredd | 209 mm |
| Höjd | 209 mm |
| Djup | 312 mm |
| Typ | Avfallskvarn |
| Utförande | Röd |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 1230000104302 |

