
Bestickslåda Beslag Design 4M
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
189 kr
151 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bestickslåda Beslag Design 4M är en praktisk besticklåda med böjbara kanter på sidan och i framkant för anpassning till stomtjocklek. Den passar Blum Metabox.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bestickslåda Beslag Design 4M är en praktisk besticklåda med böjbara kanter på sidan och i framkant för anpassning till stomtjocklek. Den passar Blum Metabox.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 230003401 |
| Färg | Nickel |
| Bredd | 335 mm |
| Höjd | 51 mm |
| Djup | 510 mm |
| Typ | Kökslådeinredning |
| EAN-nr | 7350005360924 |
