
Diskhylla Beslag Design MaximaB: 568 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
515 kr
412 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Diskhylla Beslag Design Maxima är en diskhylla för tallrikar för montering i skåpet Maxima.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 120008601 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 568 mm |
| Längd | 170 mm |
| Djup | 325 mm |
| Typ | Diskhylla |
| EAN-nr | 7350005361884 |


