
Lådinsats Beslag Design Besticklåda Classic 500 Mörkgrå
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 199 kr
156 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Besticklåda Classic 500 Mörkgrå
156 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Classic är en mörkgrå bestickinsats som passar Blum Tandembox i 500 mm djup. Kan kapas för att passa andra lådor.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Classic är en mörkgrå bestickinsats som passar Blum Tandembox i 500 mm djup. Kan kapas för att passa andra lådor.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 230004414 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 45 mm |
| Längd | 45 mm |
| Djup | 472 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Lådinsats |
| Material | Plast |
| EAN-nr | 7316180023863 |
