
Lådinsats Beslag Design Flex Basic II Folieinsats
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.1 299 kr
fr.1 039 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flex Basic II Folieinsats
1 039 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Flex Basic Folieinsats är idealisk för förvaring av folie och gladpack. Med den integrerade plastskäraren kan du enkelt och smidigt riva av den önskade längden, vilket gör matlagningen både enklare och effektivare. Tillverkad i en stilren mörkgrå nyans och gör köksmiljön både mer elegant och praktisk.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Flex Basic Folieinsats är idealisk för förvaring av folie och gladpack. Med den integrerade plastskäraren kan du enkelt och smidigt riva av den önskade längden, vilket gör matlagningen både enklare och effektivare. Tillverkad i en stilren mörkgrå nyans och gör köksmiljön både mer elegant och praktisk.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Grå |
| Höjd | 200 mm |
| Längd | 60 mm |
| Djup | 473, 523 mm |
| Serie | Flex |
| Typ | Lådinsats |
| Material | Aluminium/stål |
| Låsbar | Nej |
| Mått | 200x473, 200x523 mm |
