Citruspress Taurus 0,65 L Easy Press 600
Rek. pris 899 kr
803 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

0,65 L Easy Press 600
803 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Citruspress från Taurus som levereras med två koner i olika storlekar för att anpassa sig till storleken på vilken apelsin, citron, lime eller grapefrukt som helst. Dessutom har den ett filter i rostfritt stål för att ge dig det allra bästa resultatet. En praktisk juicepress, alla delar helt löstagbara och tål diskmaskin för enkel rengöring. Få en bra start på morgonen med nygjord, vitaminspäckad citrusjuice, gjord med alla typer av citrusfrukter i den elektriska juicepressen Easy Press 600 från Taurus.
Varumärke
TaurusBeskrivning
Citruspress från Taurus som levereras med två koner i olika storlekar för att anpassa sig till storleken på vilken apelsin, citron, lime eller grapefrukt som helst. Dessutom har den ett filter i rostfritt stål för att ge dig det allra bästa resultatet. En praktisk juicepress, alla delar helt löstagbara och tål diskmaskin för enkel rengöring. Få en bra start på morgonen med nygjord, vitaminspäckad citrusjuice, gjord med alla typer av citrusfrukter i den elektriska juicepressen Easy Press 600 från Taurus.
Egenskaper
| Varumärke | Taurus |
| Art.Nr. | 242373 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 180 mm |
| Höjd | 295 mm |
| Djup | 260 mm |
| Volym | 0,65 l |
| Effekt/prestanda | 600 W |
| Typ | Citruspress |
| Effekt | 600 W |
| EAN-nr | 8414234242570 |





