Durkslag Markus Aujalay Classic24 cm
Rek. pris 459 kr
389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diameter:
240 mm

Classic
24 cm
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Markus AujalayBeskrivning
Classic durkslag från Markus Aujalay är ett durkslag i rostfritt stål.
Egenskaper
| Varumärke | Markus Aujalay |
| Art.Nr. | 509492-01 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 350 mm |
| Djup | 280 mm |
| Diameter | 240 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Durkslag |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1380c |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Material | Rostfritt stål |
| EAN-nr | 7340005802784 |


