Glashängare Hahn Kitchenware 5 RaderKrom
615 kr
30 dagars prisgaranti

5 Rader
Krom
615 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Glashängare Hahn Kitchenware 5 Rader är en glashängare som kan fästas på vägg, i tak eller under ett köksskåp. Hängaren har fem spår och är 45 cm bred, 32 cm djup och 6 cm hög.
Varumärke
Hahn KitchenwareBeskrivning
Glashängare Hahn Kitchenware 5 Rader är en glashängare som kan fästas på vägg, i tak eller under ett köksskåp. Hängaren har fem spår och är 45 cm bred, 32 cm djup och 6 cm hög.
Egenskaper
| Varumärke | Hahn Kitchenware |
| Art.Nr. | HA74000 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 320 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Längd | 450 mm |
| Typ | Glashängare |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 5060149524411 |

