Glashängare Hahn Kitchenware Metro Bar 5 Rader Vägg 30 cmSvart
725 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Metro Bar 5 Rader Vägg 30 cm
Svart
725 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Glashängare Hahn Kitchenware Metro Bar 5 Rader Vägg 30 cm är en glashängare i barmodell med fem rader. Hängaren monteras på vägg, är 300 mm djup och rymmer 15 glas. Bredd 55 cm, totalt djup inklusive platta 32 cm, höjd 4 cm.
Varumärke
Hahn KitchenwareBeskrivning
Glashängare Hahn Kitchenware Metro Bar 5 Rader Vägg 30 cm är en glashängare i barmodell med fem rader. Hängaren monteras på vägg, är 300 mm djup och rymmer 15 glas. Bredd 55 cm, totalt djup inklusive platta 32 cm, höjd 4 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Hahn Kitchenware |
| Art.Nr. | HDL530BW |
| Färg | Svart |
| Bredd | 320 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 550 mm |
| Serie | Metro |
| Typ | Glashängare |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 7350129630194 |


