
Karusell Beslag Design Fina med Justerbar Stolpe424 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 009 kr
807 krSpara 20 %Kampanj49 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
424 mm

Fina med Justerbar Stolpe
424 mm
807 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Karusell Beslag Design Fina med Justerbar Stolpe är en karusell för montering i köksskåp. Den kan monteras med en krok som drar ut nedersta hyllan när skåpet öppnas. Karusellen har en justerbar stolpe (630-720 mm) med fästbeslag för två hyllplan som ingår. Varje hyllplan klarar en belastning på 12 kg. Paketet innehåller: 2 st hyllplan, 1 st krok och 1 st stolpe. Innermått mäts från centrum av mittpelaren.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Karusell Beslag Design Fina med Justerbar Stolpe är en karusell för montering i köksskåp. Den kan monteras med en krok som drar ut nedersta hyllan när skåpet öppnas. Karusellen har en justerbar stolpe (630-720 mm) med fästbeslag för två hyllplan som ingår. Varje hyllplan klarar en belastning på 12 kg. Paketet innehåller: 2 st hyllplan, 1 st krok och 1 st stolpe. Innermått mäts från centrum av mittpelaren.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 110003916 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 424 mm |
| Längd | 820 mm |
| Diameter | 820 mm |
| Djup | 490 mm |
| EAN-nr | 7350005363383 |


