
Karusell Beslag Design Recorner Maxx ¾ 790
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
4 365 kr
3 489 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Recorner Maxx ¾ 790
3 489 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Karusell Beslag Design Recorner Maxx ¾ 790 är en hörnkarusell utan mittstolpe och erbjuder 20 % mer förvaring per hyllplan jämfört med en vanlig stolp-karusell. Den tål en belastning på 28 kg per hyllplan som alla är lätta att flytta och kan eftermonteras i kök. Helkarusell i vitt och med räcke i krom. Utan mittstolpe.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Karusell Beslag Design Recorner Maxx ¾ 790 är en hörnkarusell utan mittstolpe och erbjuder 20 % mer förvaring per hyllplan jämfört med en vanlig stolp-karusell. Den tål en belastning på 28 kg per hyllplan som alla är lätta att flytta och kan eftermonteras i kök. Helkarusell i vitt och med räcke i krom. Utan mittstolpe.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 110006919 |
| Färg | Vit/Krom |
| Bredd | 790 mm |
| Längd | 920 mm |
| Djup | 200 mm |
| Diameter | 480 mm |
| EAN-nr | 7350005362225 |
