
Köksreling Beslag Design Aveny FörlängingPolerad Obehandlad Mässing
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 849 kr
719 kr
699 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Polerad Obehandlad Mässing

Aveny Förlänging
Polerad Obehandlad Mässing
699 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Förlängningsdel till köksreling Aveny från Beslag Design.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 948005-41 |
| Färg | Polerad Obehandlad Mässing |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 600 mm |
| Djup | 70 mm |
| Serie | Aveny |
| Typ | Relingssystem |
| Material | Mässing |
| EAN-nr | 7316180020886 |


