
Köksreling Beslag Design Aveny FörlängingSilver
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 849 kr
719 kr
699 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Silver
RabattkantRabattkant Skotte Garden Unik 21,5 cm 4-pack Förgalvaniserat stål
99 kr/frp
Aveny Förlänging
Silver
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Förlängningsdel till köksreling Aveny från Beslag Design.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 948006-41 |
| Färg | Silver |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 600 mm |
| Djup | 70 mm |
| Diameter | 18 mm |
| Utförande | Silver |
| Serie | Aveny |
| Typ | Relingssystem |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 7316180025034 |

