
Köksreling Beslag Design Aveny FörlängingEk/Stål
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 039 kr
829 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ek/Stål
RabattkantRabattkant Skotte Garden Unik 21,5 cm 4-pack Förgalvaniserat stål
99 kr/frp
Aveny Förlänging
Ek/Stål
829 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Förlängningsdel till köksreling Aveny från Beslag Design.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 947970-41 |
| Färg | Ek/Stål |
| Höjd | 600 mm |
| Längd | 50 mm |
| Djup | 70 mm |
| Utförande | Ek/Borstad Rostfritt |
| Serie | Aveny |
| Typ | Köksreling |
| Material | Ek/Rostfritt |
| EAN-nr | 7316180028028 |


