
Köksreling Beslag Design Aveny KomplettSilver
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 1 249 kr
1 129 kr
1 039 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Silver
UppbindningskitUppbindningskit Omnia Garden Med Bevattningssäck
399 krRabattkantRabattkant Skotte Garden Unik Rund 2-pack Obehandlat stål
177 kr/frp
Aveny Komplett
Silver
1 039 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Köksreling Beslag Design Aveny Komplett är en praktisk upphängningsanordning för köket.
Vill du att relingen ska behålla sin blanka och ljusa nyans går det bra att putsa den lite då och då. Kan kapas ner till önskad längd eller förlängas med hjälp av förlängningskitet (ingår ej, finns som tillbehör). Det går även att köpa till extra krokar. Max belastning 5 kg.
Detta ingår
- 600 mm stång
- 2 st ändbeslag
- Träskruvar
- 5 st mässingskrokar
Detta ingår
- 600 mm stång
- 2 st ändbeslag
- Träskruvar
- 5 st mässingskrokar
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 948001-41 |
| Färg | Silver |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 640 mm |
| Djup | 70 mm |
| Diameter | 18 mm |
| Utförande | Silver |
| Serie | Aveny |
| Typ | Relingssystem |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 7316180025010 |










