
Krok Beslag Design till Köksreling Aveny 5-packSvart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 329 kr
309 kr
279 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

till Köksreling Aveny 5-pack
Svart
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
5-pack krokar till köksreling Aveny från Beslag Design.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 948012-41 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 28 mm |
| Längd | 54 mm |
| Djup | 4 mm |
| Utförande | Svart |
| Serie | Aveny |
| Typ | Relingssystem |
| Material | Mässing |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180025065 |


