Kryddställ Hahn Kitchenware Pisa 18 Burkar
295 kr
30 dagars prisgaranti

Pisa 18 Burkar
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Hahn KitchenwareBeskrivning
Kryddställ Hahn Kitchenware Pisa 18 Burkar är ett kryddställ för 18 burkar. Burkar ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Hahn Kitchenware |
| Art.Nr. | HA71018 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 390 mm |
| Djup | 130 mm |
| Serie | Pisa |
| Typ | Kryddställ |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 5060149522127 |


