Kryddställ Hahn Kitchenware Pisa 8 Burkar
209 kr
30 dagars prisgaranti

Pisa 8 Burkar
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Hahn KitchenwareBeskrivning
Kryddställ Hahn Kitchenware Pisa 8 Burkar är ett kryddställ för 8 burkar. Burkar ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Hahn Kitchenware |
| Art.Nr. | HA71008 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 140 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Djup | 110 mm |
| Serie | Pisa |
| Typ | Kryddställ |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 5060149524336 |

