Mortel Dorre Birkedal Ø22 cm
Rek. pris 349 kr
310 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Birkedal Ø22 cm
310 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mortel Dorre Birkedal Ø22 cm är en klassisk mortel i granit. Med morteln kan du enkelt stöta dina kryddor för alla dina matlagnings- och bakningsbehov. Endast handdisk.
Varumärke
DorreBeskrivning
Mortel Dorre Birkedal Ø22 cm är en klassisk mortel i granit. Med morteln kan du enkelt stöta dina kryddor för alla dina matlagnings- och bakningsbehov. Endast handdisk.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 505987-01 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 220 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Längd | 220 mm |
| Produkttyp | Mortel |
| Material | Granit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3-6163 |
| EAN-nr | 7392753361631 |



