Muddlare Dorre Conny 21 cm
128 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Conny 21 cm
128 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Muddlare Dorre Conny 21 cm är en praktisk muddlare så du kan skapa goda drinkar. Muddlaren tål diskmaskin.
Varumärke
DorreBeskrivning
Muddlare Dorre Conny 21 cm är en praktisk muddlare så du kan skapa goda drinkar. Muddlaren tål diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 505961-01 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 35 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Längd | 35 mm |
| Produkttyp | Barset |
| Material | Rostfritt Stål |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3-6352 |
| EAN-nr | 7392753363529 |
