Ostknivset Sagaform Astrid 3-Pack
245 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Astrid 3-Pack
245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Astrid ostknivar i Sagaforms favoritkombination av rostfritt stål och vackert böjt handtag i chokladbrunt wengeträ. Kombinationen blir spännande, en klassiker men med en tuffare touch.
Varumärke
SagaformBeskrivning
Astrid ostknivar i Sagaforms favoritkombination av rostfritt stål och vackert böjt handtag i chokladbrunt wengeträ. Kombinationen blir spännande, en klassiker men med en tuffare touch.
Egenskaper
| Varumärke | Sagaform |
| Art.Nr. | 567210-01 |
| Färg | Brun/Silver |
| Bredd | 135 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 180 mm |
| Serie | Astrid |
| Produkttyp | Ostkniv |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5018351 |
| Material | Wengéträ/Rostfritt stål |
| EAN-nr | 7394150183519 |




