Pastatillbehör Marcato till 150 Pappardelle
549 kr
30 dagars prisgaranti

till 150 Pappardelle
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pastatillbehör Marcato till 150 Pappardelle är en 15 cm bred pastavals för Pappardelle, 50 mm. Får ej diskas i maskin. Rengörs med tandpetare eller liten borste.
Varumärke
MarcatoBeskrivning
Pastatillbehör Marcato till 150 Pappardelle är en 15 cm bred pastavals för Pappardelle, 50 mm. Får ej diskas i maskin. Rengörs med tandpetare eller liten borste.
Egenskaper
| Varumärke | Marcato |
| Art.Nr. | AC-150-PAP |
| Färg | Krom |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Längd | 190 mm |
| Djup | 100 mm |
| Produkttyp | Pastatillbehör |
| Material | Aluminium |
| EAN-nr | 8000011000138 |
