Beskrivning
Set med pastavals och skärare. Pastavalsar för Taglioni, Fettuccini &: lasagne. Kromat stål.
Logistisk information
- Höjd: 54 mm
- Bredd: 220 mm
- Djup: 75 mm
- Nettovikt: 3,3 kg
- Bruttovikt: 4 kg
- Höjd: 54 mm
- Bredd: 220 mm
- Djup: 75 mm
- Nettovikt: 3,3 kg
- Bruttovikt: 4 kg
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
|---|---|
| Art.Nr. | 70912 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 220 mm |
| Höjd | 54 mm |
| Djup | 75 mm |
| Produkttyp | Pastavals |
| Tillverkarens Art.Nr. | SMPC01 |
| EAN-nr | 8017709198633 |



