Ravioliplåt Marcato 12 Stora Runda Ravioli Agnolotti
489 kr
30 dagars prisgaranti

12 Stora Runda Ravioli Agnolotti
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ravioliplåt Marcato 12 Stora Runda Ravioli Agnolotti är en ravioliplåt inkusive kavel. Formen ger 12 stora runda ravioli.
Varumärke
MarcatoBeskrivning
Ravioliplåt Marcato 12 Stora Runda Ravioli Agnolotti är en ravioliplåt inkusive kavel. Formen ger 12 stora runda ravioli.
Egenskaper
| Varumärke | Marcato |
| Art.Nr. | RA-T55X12-CLS |
| Färg | Vit/Trä |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Längd | 340 mm |
| Produkttyp | Ravioliplåt |
| Material | Aluminium |
| EAN-nr | 8000011005966 |
