Sil Dorre Pia Ø16 cmB: 160 mm
Rek. pris 139 kr
130 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
160 mm

Pia Ø16 cm
B: 160 mm
130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DorreBeskrivning
Sil Dorre Pia Ø16 cm är en klassisk passerstil i rostfritt stål. Diskmaskinsäker.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 571084-01 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 160 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Längd | 370 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Typ | Sil |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8827 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN-nr | 7392753588274 |


