



Smörask BlomusBasicLiten
549 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ett stilren designat smörsnack från Blomus håller ditt smör lagom kallt och fräscht under hela måltiden. Basic smörask är tillverkad i rostfritt stål. Finns i två storlekar för 125 g & 250 g smör.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
|---|---|
| Art.Nr. | 63637 |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Basic |
| Produkttyp | Smörask |
| Storlek | S |
| Höjd | 60 mm |
| Längd | 100 mm |
| Bredd | 72 mm |
| EAN-nr | 4008832636370 |
