Torkpapper Excalibur Paraflexx Ultra EXPFP14
170 kr
30 dagars prisgaranti

Paraflexx Ultra EXPFP14
170 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Torkpapper Excalibur Paraflexx Ultra EXPFP14 är ett torkpapper till Excalibur torkar med fem, nio eller tio plåtar. Tunt och mycket effektivt torkpapper som kan användas igen och igen.
Varumärke
ExcaliburBeskrivning
Torkpapper Excalibur Paraflexx Ultra EXPFP14 är ett torkpapper till Excalibur torkar med fem, nio eller tio plåtar. Tunt och mycket effektivt torkpapper som kan användas igen och igen.
Egenskaper
| Varumärke | Excalibur |
| Art.Nr. | EXPFP14 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 355 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Längd | 355 mm |
| Serie | Paraflexx |
| Produkttyp | Torkpapper |
| Material | Silikon |
| EAN-nr | 29743000054 |
