Vitlökspress Dorre Via 18 cm
181 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Via 18 cm
181 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DorreBeskrivning
Vitlökspress Dorre Via 18 cm är en klassisk vitlökspress. Pressen kan dessutom diskas i diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 571089-01 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 45 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Längd | 180 mm |
| Typ | Vitlökspress |
| Material | Zinklegering |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8832 |
| EAN-nr | 7392753588328 |




