Skärbräda BOA
1 125 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Skärbräda BOA
1 125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
BOABeskrivning
En gedigen massiv skärbräda med ändträ för kök och arbetsbänk.
Recensioner
Anders EVerifierad köpare
för 2 år sedanLite för står för diskbänken visade det sig. Kapade bort 10 cm så den kommer längre från vasken och vattnet.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 6104642 |
| Bredd | 400 mm |
| Längd | 600 mm |
| Vikt | 7,2 kg |
| Typ | Skärbräda |
| Material | Ek |
| Tjocklek | 40 mm |
| EAN-nr | 7330822000982 |

