Skärbräda Muurikka Akacia
Rek. pris 234 kr
229 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Akacia
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MuurikkaBeskrivning
Skärbräda Muurikka Akacia är en praktisk skärbräda i akaciaträ.
Egenskaper
| Varumärke | Muurikka |
| Art.Nr. | 54920120 |
| Färg | Trä |
| Bredd | 38 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Djup | 30 cm |
| Typ | Skärbräda |
| Material | Akaciaträ |
| EAN-nr | 6412450680307 |

