
Skärbräda Robert WelchClassic
Rek. pris 749 kr
!
fr. 249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Bredd
Beskrivning
Classic skärbräda från Robert Welch är en rektangulär skärbräda i massiv ek med livsmedelsgodkänd oljefinish.
Egenskaper
| Varumärke | Robert Welch |
|---|---|
| Färg | Brun |
| Bredd | 220, 280 mm |
| Längd | 300, 380 mm |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Skärbrädor |
| Material | Ek |
| Tillverkarens Art.Nr. | MISRW2360V, MISRW2361V |
