Skärbräda Robert Welch ClassicLängd: 300 mm
Rek. pris 749 kr
735 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
220 mm

Classic
Längd: 300 mm
735 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Classic skärbräda från Robert Welch är en rektangulär skärbräda i massiv ek med livsmedelsgodkänd oljefinish.
Varumärke
Robert WelchBeskrivning
Classic skärbräda från Robert Welch är en rektangulär skärbräda i massiv ek med livsmedelsgodkänd oljefinish.
Egenskaper
| Varumärke | Robert Welch |
| Art.Nr. | 41759-01 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 220 mm |
| Längd | 300 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Skärbrädor |
| Tillverkarens Art.Nr. | MISRW2360V |
| Material | Ek |
| EAN-nr | 5055202621893 |

