Droppanna The Bastard Compact
295 kr
30 dagars prisgaranti

Compact
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Droppanna The Bastard är en praktisk droppbricka som fångar upp allt som kan droppa ner från ditt kött för att undvika att de läcker ut till plattan och bilda rök från din Bastard-grill. Ös gärna ditt kött eller fisk med safterna.
Varumärke
The BastardBeskrivning
Droppanna The Bastard är en praktisk droppbricka som fångar upp allt som kan droppa ner från ditt kött för att undvika att de läcker ut till plattan och bilda rök från din Bastard-grill. Ös gärna ditt kött eller fisk med safterna.
Egenskaper
| Varumärke | The Bastard |
| Art.Nr. | BB107C |
| Bredd | 25,6 cm |
| Höjd | 3,5 cm |
| Djup | 25,6 cm |
| Vikt | 0,25 kg |
| Typ | Droppskydd |
| EAN-nr | 8720168014849 |
