Stekpanna Markus Aujalay Exklusiv 28 cm
898 kr
30 dagars prisgaranti

Exklusiv 28 cm
898 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Exklusiv stekpanna från Markus Aujalay. Har en tjock fem-lagers botten för bästa värmefördelning och behandlad med quantanium 3 lager premium non stick-beläggning.
Varumärke
Markus AujalayBeskrivning
Exklusiv stekpanna från Markus Aujalay. Har en tjock fem-lagers botten för bästa värmefördelning och behandlad med quantanium 3 lager premium non stick-beläggning.
Egenskaper
| Varumärke | Markus Aujalay |
| Art.Nr. | 509502-01 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 490 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Djup | 290 mm |
| Diameter | 280 mm |
| Diameter | 28 cm |
| Serie | Exklusiv |
| Produkttyp | Stekpanna |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1388c |
| Material | Rostfritt stål/Aluminium/Koppar/Rostfritt stål 18/0 |
| EAN-nr | 7340005802722 |

