Stekpanna Markus Aujalay Steelsafe 24 cm
898 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Steelsafe 24 cm
898 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Steelsafe stekpanna från Markus Aujalay. Tål metallredskap och har en tjock tre-lagers botten. Behandlad med non stick-beläggning quantanium med tre premiumlager.
Varumärke
Markus AujalayBeskrivning
Steelsafe stekpanna från Markus Aujalay. Tål metallredskap och har en tjock tre-lagers botten. Behandlad med non stick-beläggning quantanium med tre premiumlager.
Egenskaper
| Varumärke | Markus Aujalay |
| Art.Nr. | 509508-01 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 450 mm |
| Diameter | 24 cm |
| Typ | Stekpanna |
| Material | Rostfritt stål/Aluminium |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1346c |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Diameter | 240 mm |
| EAN-nr | 7340005802630 |

