Rakapparat Xiaomi Electric Shaver S200 Replacement Head Gray
111 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Electric Shaver S200 Replacement Head Gray
111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
XiaomiBeskrivning
Xiaomi Electric Shaver S200 Replacement Head Gray
Egenskaper
| Varumärke | Xiaomi |
| Art.Nr. | 60313 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 0 |
| Djup | 11,3 mm |
| Höjd | 55,5 mm |
| Vikt | 0,011 kg |
| Bredd | 26,5 mm |
| EAN-nr | 6941812783047 |

