Refiller Medisana Grov 2st
159 kr
30 dagars prisgaranti

Grov 2st
159 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MedisanaBeskrivning
2st refiller, Grov för horn – hudsborttagare CR 870.
Egenskaper
| Varumärke | Medisana |
| Art.Nr. | A10877 |
| Typ | Manikyr/Pedikyr |
| Färg | Svart |
| Bredd | 85 mm |
| Höjd | 72 mm |
| Djup | 48 mm |
| Vikt | 0,044 kg |
| EAN-nr | 4015588885778 |

