Hårtrimmer TAURUS Hestia Professionell Skäggtrimmer
Rek. pris 399 kr
385 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Hestia Professionell Skäggtrimmer
385 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Taurus Hestia erbjuder professionell design och prestanda för hemmabruk. Den är också idealisk att ta med på dina helgresor.
Varumärke
TaurusBeskrivning
Taurus Hestia erbjuder professionell design och prestanda för hemmabruk. Den är också idealisk att ta med på dina helgresor.
Med 240 minuters driftstid är den perfekt att ta med vart du än behöver den. Dessutom kommer du att kunna se genom dess digitala LCD-skärm, de återstående minuterna av tiden. Denna hårtrimmer kan användas med en kabel och, för mer bekvämlighet, utan kabel. Den är idealisk att ta med laddad på dina helgresor. Med högresistansblad i rostfritt stål garanterar den jämnare, snabbare och mer exakta klipp under mycket längre tid. Paketet innehåller: Taurus hårtrimmer Hestia, 4 kammar, laddare, olja och rengöringsborste.
Egenskaper
| Varumärke | Taurus |
| Art.Nr. | 242353 |
| Typ | Hårklippare |
| Färg | Blå |
| Höjd | 205 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Längd | 60 mm |
| EAN-nr | 8414234022257 |


